horecAIndex Amsterdam

Snackbar · Geuzenveld, Amsterdam

Snackbar-Eethuisje "De Noodstop"

Gegevens laatst gecontroleerd op 24 aug 2026
4,1
111 recensies (Google)

Snackbar-Eethuisje "De Noodstop" is een snackbar in Amsterdam (Ruys de Beerenbrouckstraat 106, 1067 BZ Amsterdam, Nederland). Er zijn 11 gegevens gecontroleerd, onder meer terras en kindvriendelijk. Opgegeven prijsklasse: € 1-10 per persoon.

Gecontroleerde gegevens

11 gegevens · 11 actueel

TerrasJa
KindvriendelijkJakindermenu
Zondag openJa14:00–00:00
Prijsklasse€ 1-10 per persoon
KeukenSnack
Aanbevolen gerechtenJaklanten raden aan: Hamburger (×2)
KindermenuJa
Prijs per persoon (volgens klanten)€ 10-20
KoffieJa
Bezorging aan huisJa
AfhalenJa

We tonen enkel wat we hebben kunnen controleren. Liever een leeg vakje dan een verzonnen gegeven.

Nog niet gecontroleerd: 18 kenmerken

Honden welkom · Vegetarische gerechten · Veganistische gerechten · Rolstoeltoegankelijk · Wifi · Groepen · Rustige sfeer · Ontbijt · Brunch · Kinderstoel · Aangepast toilet · Honden binnen · Honden op het terras · Halal gerechten · Schenkt bier · Schenkt wijn · Cocktails · Uitgebreide wijnkaart

Afwezigheid betekent niet dat het er niet is: het betekent dat we het nog niet konden controleren.

Openingsuren

Donderdag12:00–00:30
Vrijdag10:30–01:00
Zaterdag13:00–01:00
Zondag14:00–00:00
Maandag12:00–00:30
Dinsdag12:00–00:30
Woensdag12:00–00:30

Veelgestelde vragen

Waar ligt Snackbar-Eethuisje "De Noodstop"?

Ruys de Beerenbrouckstraat 106, 1067 BZ Amsterdam, Nederland in Amsterdam, postcode 1067 BZ.

Wat zijn de openingsuren van Snackbar-Eethuisje "De Noodstop"?

Open 7 dagen per week, elke dag. De volledige uurregeling, dag per dag, staat op deze pagina met de datum van de controle.

Heeft Snackbar-Eethuisje "De Noodstop" een terras?

Ja, volgens het openbare Google Maps-profiel (24 aug 2026).

Is Snackbar-Eethuisje "De Noodstop" op zondag open?

Ja, van 14:00–00:00 (gepubliceerde openingsuren, 30 jul 2026).

Hoeveel kost eten bij Snackbar-Eethuisje "De Noodstop"?

De opgegeven prijsklasse is € 1-10 per persoon (30 jul 2026).

Staat in deze lijsten

Bronnen van de gegevens
  • Terrashoreca_amsterdam · 24 aug 2026
  • TerrasGoogle Maps · 30 jul 2026
  • KindvriendelijkGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Zondag openGoogle Maps · 30 jul 2026
  • PrijsklasseGoogle Maps · 30 jul 2026
  • KeukenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Aanbevolen gerechtenRecensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • KindermenuGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Prijs per persoon (volgens klanten)Recensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • KoffieGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Bezorging aan huisGoogle Maps · 30 jul 2026
  • AfhalenGoogle Maps · 30 jul 2026