horecAIndex Amsterdam

Restaurant · Haarlemmerbuurt, Amsterdam

Small World Catering

Gegevens laatst gecontroleerd op 24 aug 2026
4,8
539 recensies (Google)

Small World Catering is een restaurant in Amsterdam (Binnen Oranjestraat 14, 1013 JV Amsterdam, Nederland). Er zijn 13 gegevens gecontroleerd, onder meer terras en honden welkom. Opgegeven prijsklasse: € 10-20 per persoon.

Gecontroleerde gegevens

13 gegevens · 13 actueel

TerrasJa
Honden welkomJa
Zondag openJa12:00–18:00
Vegetarische gerechtenJa
Veganistische gerechtenJa
Prijsklasse€€€ 10-20 per persoon
Glutenvrije gerechtenJa
Rustige sfeerJa
BrunchJa
Prijs per persoon (volgens klanten)€ 10-20
KoffieJa
Bezorging aan huisJa
AfhalenJa

We tonen enkel wat we hebben kunnen controleren. Liever een leeg vakje dan een verzonnen gegeven.

Nog niet gecontroleerd: 15 kenmerken

Kindvriendelijk · Rolstoeltoegankelijk · Wifi · Groepen · Ontbijt · Kinderstoel · Kindermenu · Aangepast toilet · Honden binnen · Honden op het terras · Halal gerechten · Schenkt bier · Schenkt wijn · Cocktails · Uitgebreide wijnkaart

Afwezigheid betekent niet dat het er niet is: het betekent dat we het nog niet konden controleren.

Openingsuren

Donderdag10:30–16:00
Vrijdag10:30–16:00
Zaterdag10:30–18:00
Zondag12:00–18:00
Maandag10:30–16:00
Dinsdag10:30–16:00
Woensdag10:30–16:00

Veelgestelde vragen

Waar ligt Small World Catering?

Binnen Oranjestraat 14, 1013 JV Amsterdam, Nederland in Amsterdam, postcode 1013 JV.

Wat zijn de openingsuren van Small World Catering?

Open 7 dagen per week, elke dag. De volledige uurregeling, dag per dag, staat op deze pagina met de datum van de controle.

Heeft Small World Catering een terras?

Ja, volgens het openbare Google Maps-profiel (24 aug 2026).

Mag je een hond meenemen naar Small World Catering?

Ja, honden zijn welkom, volgens het openbare profiel (30 jul 2026). Meld het toch even als je reserveert.

Is Small World Catering op zondag open?

Ja, van 12:00–18:00 (gepubliceerde openingsuren, 30 jul 2026).

Hoeveel kost eten bij Small World Catering?

De opgegeven prijsklasse is € 10-20 per persoon (30 jul 2026).

Staat in deze lijsten

Bronnen van de gegevens
  • Terrashoreca_amsterdam · 24 aug 2026
  • TerrasGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Honden welkomGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Zondag openGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Vegetarische gerechtenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Veganistische gerechtenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • PrijsklasseGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Glutenvrije gerechtenRecensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • Rustige sfeerRecensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • BrunchRecensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • Prijs per persoon (volgens klanten)Recensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • KoffieGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Bezorging aan huisGoogle Maps · 30 jul 2026
  • AfhalenGoogle Maps · 30 jul 2026