horecAIndex Amsterdam

Restaurant · Transvaalbuurt, Amsterdam

Ruk en Pluk

Gegevens laatst gecontroleerd op 5 aug 2026
4,6
614 recensies (Google)

Ruk en Pluk is een restaurant in Amsterdam (Linnaeusstraat 48, 1092 CM Amsterdam, Nederland). Er zijn 9 gegevens gecontroleerd, onder meer terras en honden welkom. Opgegeven prijsklasse: € 10-20 per persoon.

Gecontroleerde gegevens

9 gegevens · 9 actueel

TerrasJa
Honden welkomJa
Zondag openJa15:00–01:00
GroepenJa
Prijsklasse€€€ 10-20 per persoon
Levendige sfeerJa
Prijs per persoon (volgens klanten)€ 10-20
Schenkt bierJa
Schenkt wijnJa

We tonen enkel wat we hebben kunnen controleren. Liever een leeg vakje dan een verzonnen gegeven.

Nog niet gecontroleerd: 19 kenmerken

Kindvriendelijk · Vegetarische gerechten · Veganistische gerechten · Rolstoeltoegankelijk · Wifi · Rustige sfeer · Ontbijt · Brunch · Kinderstoel · Kindermenu · Aangepast toilet · Honden binnen · Honden op het terras · Halal gerechten · Cocktails · Koffie · Uitgebreide wijnkaart · Bezorging aan huis · Afhalen

Afwezigheid betekent niet dat het er niet is: het betekent dat we het nog niet konden controleren.

Openingsuren

Donderdag15:00–01:00
Vrijdag15:00–02:00
Zaterdag15:00–02:00
Zondag15:00–01:00
MaandagGesloten
DinsdagGesloten
Woensdag15:00–01:00

Veelgestelde vragen

Waar ligt Ruk en Pluk?

Linnaeusstraat 48, 1092 CM Amsterdam, Nederland in Amsterdam, postcode 1092 CM.

Wat zijn de openingsuren van Ruk en Pluk?

Open 5 dagen per week; gesloten op maandag en dinsdag. De volledige uurregeling, dag per dag, staat op deze pagina met de datum van de controle.

Heeft Ruk en Pluk een terras?

Ja, volgens het openbare Google Maps-profiel (30 jul 2026).

Mag je een hond meenemen naar Ruk en Pluk?

Ja, honden zijn welkom, volgens het openbare profiel (30 jul 2026). Meld het toch even als je reserveert.

Is Ruk en Pluk op zondag open?

Ja, van 15:00–01:00 (gepubliceerde openingsuren, 30 jul 2026).

Hoeveel kost eten bij Ruk en Pluk?

De opgegeven prijsklasse is € 10-20 per persoon (30 jul 2026).

Staat in deze lijsten

Bronnen van de gegevens
  • TerrasGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Honden welkomGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Zondag openGoogle Maps · 30 jul 2026
  • GroepenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • PrijsklasseGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Levendige sfeerRecensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • Prijs per persoon (volgens klanten)Recensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • Schenkt bierGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Schenkt wijnGoogle Maps · 30 jul 2026