Restaurant · Hoofddorppleinbuurt, Amsterdam
Restaurant Dizinghof
Restaurant Dizinghof is een restaurant in Amsterdam (HS, Heemstedestraat 18, 1058 NM Amsterdam, Nederland). Er zijn 10 gegevens gecontroleerd, onder meer terras en zondag open. Opgegeven prijsklasse: € 10-20 per persoon.
Gecontroleerde gegevens
10 gegevens · 10 actueel
| Terras | Ja |
| Zondag open | Ja — 17:00–03:00 |
| Groepen | Ja |
| Prijsklasse | €€ — € 10-20 per persoon |
| Nachtvergunning | Ja |
| Schenkt bier | Ja |
| Schenkt wijn | Ja |
| Koffie | Ja |
| Bezorging aan huis | Ja |
| Afhalen | Ja |
We tonen enkel wat we hebben kunnen controleren. Liever een leeg vakje dan een verzonnen gegeven.
Nog niet gecontroleerd: 17 kenmerken
Honden welkom · Kindvriendelijk · Vegetarische gerechten · Veganistische gerechten · Rolstoeltoegankelijk · Wifi · Rustige sfeer · Ontbijt · Brunch · Kinderstoel · Kindermenu · Aangepast toilet · Honden binnen · Honden op het terras · Halal gerechten · Cocktails · Uitgebreide wijnkaart
Afwezigheid betekent niet dat het er niet is: het betekent dat we het nog niet konden controleren.
Openingsuren
| Donderdag | 17:00–03:00 |
| Vrijdag | 17:00–04:00 |
| Zaterdag | 17:00–04:00 |
| Zondag | 17:00–03:00 |
| Maandag | 17:00–03:00 |
| Dinsdag | 17:00–03:00 |
| Woensdag | 17:00–03:00 |
Veelgestelde vragen
Waar ligt Restaurant Dizinghof?
HS, Heemstedestraat 18, 1058 NM Amsterdam, Nederland in Amsterdam, postcode 1058 NM.
Wat zijn de openingsuren van Restaurant Dizinghof?
Open 7 dagen per week, elke dag. De volledige uurregeling, dag per dag, staat op deze pagina met de datum van de controle.
Heeft Restaurant Dizinghof een terras?
Ja, volgens het openbare Google Maps-profiel (26 aug 2026).
Is Restaurant Dizinghof op zondag open?
Ja, van 17:00–03:00 (gepubliceerde openingsuren, 30 jul 2026).
Hoeveel kost eten bij Restaurant Dizinghof?
De opgegeven prijsklasse is € 10-20 per persoon (30 jul 2026).
Staat in deze lijsten
Bronnen van de gegevens
- Terras — horeca_amsterdam · 26 aug 2026
- Terras — Google Maps · 30 jul 2026
- Zondag open — Google Maps · 30 jul 2026
- Groepen — Google Maps · 30 jul 2026
- Prijsklasse — Google Maps · 30 jul 2026
- Nachtvergunning — horeca_amsterdam · 26 aug 2026
- Schenkt bier — Google Maps · 30 jul 2026
- Schenkt wijn — Google Maps · 30 jul 2026
- Koffie — Google Maps · 30 jul 2026
- Bezorging aan huis — Google Maps · 30 jul 2026
- Afhalen — Google Maps · 30 jul 2026