horecAIndex Amsterdam

Restaurant · Burgwallen-Oude Zijde, Amsterdam

Prince Charming Bar & Kitchen

Gegevens laatst gecontroleerd op 5 aug 2026
4,8
410 recensies (Google)

Prince Charming Bar & Kitchen is een restaurant in Amsterdam (Prins Hendrikkade 56, Nieuwebrugsteeg 9, 1012 AC Amsterdam, Nederland). Er zijn 17 gegevens gecontroleerd, onder meer kindvriendelijk en zondag open. Opgegeven prijsklasse: € 20-40 per persoon.

Gecontroleerde gegevens

17 gegevens · 17 actueel

KindvriendelijkJakinderstoel aanwezig
Zondag openJa11:00–23:00
Vegetarische gerechtenJa
Veganistische gerechtenJa
RolstoeltoegankelijkJaaangepast toilet, toegankelijke zitplaatsen
WifiJagratis
GroepenJa
Online reserverenJavia Zenchef
Prijsklasse€€€€ 20-40 per persoon
Rustige sfeerJa
KinderstoelJa
Prijs per persoon (volgens klanten)€ 20-30
Aangepast toiletJa
Schenkt bierJa
Schenkt wijnJa
CocktailsJa
KoffieJa

We tonen enkel wat we hebben kunnen controleren. Liever een leeg vakje dan een verzonnen gegeven.

Nog niet gecontroleerd: 11 kenmerken

Terras · Honden welkom · Ontbijt · Brunch · Kindermenu · Honden binnen · Honden op het terras · Halal gerechten · Uitgebreide wijnkaart · Bezorging aan huis · Afhalen

Afwezigheid betekent niet dat het er niet is: het betekent dat we het nog niet konden controleren.

Openingsuren

Donderdag11:00–23:00
Vrijdag11:00–23:00
Zaterdag11:00–23:00
Zondag11:00–23:00
Maandag11:00–23:00
Dinsdag11:00–23:00
Woensdag11:00–23:00

Veelgestelde vragen

Waar ligt Prince Charming Bar & Kitchen?

Prins Hendrikkade 56, Nieuwebrugsteeg 9, 1012 AC Amsterdam, Nederland in Amsterdam, postcode 1012 AC.

Wat zijn de openingsuren van Prince Charming Bar & Kitchen?

Open 7 dagen per week, elke dag. De volledige uurregeling, dag per dag, staat op deze pagina met de datum van de controle.

Is Prince Charming Bar & Kitchen op zondag open?

Ja, van 11:00–23:00 (gepubliceerde openingsuren, 30 jul 2026).

Hoeveel kost eten bij Prince Charming Bar & Kitchen?

De opgegeven prijsklasse is € 20-40 per persoon (30 jul 2026).

Kun je bij Prince Charming Bar & Kitchen online reserveren?

Ja, via Zenchef. De reservatielink staat op het openbare profiel.

Staat in deze lijsten

Bronnen van de gegevens
  • KindvriendelijkGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Zondag openGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Vegetarische gerechtenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Veganistische gerechtenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • RolstoeltoegankelijkGoogle Maps · 30 jul 2026
  • WifiGoogle Maps · 30 jul 2026
  • GroepenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Online reserverenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • PrijsklasseGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Rustige sfeerRecensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • KinderstoelGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Prijs per persoon (volgens klanten)Recensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • Aangepast toiletGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Schenkt bierGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Schenkt wijnGoogle Maps · 30 jul 2026
  • CocktailsGoogle Maps · 30 jul 2026
  • KoffieGoogle Maps · 30 jul 2026