Restaurant · Oosterparkbuurt, Amsterdam
Orchid House
Orchid House is een restaurant in Amsterdam (Linnaeusstraat 2C, 1092 CK Amsterdam, Nederland). Er zijn 19 gegevens gecontroleerd, onder meer terras en honden welkom. Opgegeven prijsklasse: € 30-80 per persoon.
Gecontroleerde gegevens
19 gegevens · 19 actueel
| Terras | Ja |
| Honden welkom | Ja — op het terras/buiten |
| Kindvriendelijk | Ja — kinderstoel aanwezig, kindermenu |
| Zondag open | Ja — 08:00–00:00 |
| Vegetarische gerechten | Ja |
| Veganistische gerechten | Ja |
| Wifi | Ja — gratis |
| Groepen | Ja |
| Online reserveren | Ja — via Guestplan |
| Prijsklasse | €€€€ — € 30-80 per persoon |
| Kinderstoel | Ja |
| Kindermenu | Ja |
| Prijs per persoon (volgens klanten) | € 20-30 |
| Honden op het terras | Ja |
| Halal gerechten | Ja |
| Schenkt bier | Ja |
| Schenkt wijn | Ja |
| Cocktails | Ja |
| Koffie | Ja |
We tonen enkel wat we hebben kunnen controleren. Liever een leeg vakje dan een verzonnen gegeven.
Nog niet gecontroleerd: 9 kenmerken
Rolstoeltoegankelijk · Rustige sfeer · Ontbijt · Brunch · Aangepast toilet · Honden binnen · Uitgebreide wijnkaart · Bezorging aan huis · Afhalen
Afwezigheid betekent niet dat het er niet is: het betekent dat we het nog niet konden controleren.
Openingsuren
| Donderdag | 08:00–00:00 |
| Vrijdag | 08:00–00:00 |
| Zaterdag | 08:00–00:00 |
| Zondag | 08:00–00:00 |
| Maandag | 08:00–00:00 |
| Dinsdag | 08:00–00:00 |
| Woensdag | 08:00–00:00 |
Veelgestelde vragen
Waar ligt Orchid House?
Linnaeusstraat 2C, 1092 CK Amsterdam, Nederland in Amsterdam, postcode 1092 CK.
Wat zijn de openingsuren van Orchid House?
Open 7 dagen per week, elke dag. De volledige uurregeling, dag per dag, staat op deze pagina met de datum van de controle.
Heeft Orchid House een terras?
Ja, volgens het openbare Google Maps-profiel (30 jul 2026).
Mag je een hond meenemen naar Orchid House?
Ja, honden zijn welkom (op het terras/buiten), volgens het openbare profiel (30 jul 2026). Meld het toch even als je reserveert.
Is Orchid House op zondag open?
Ja, van 08:00–00:00 (gepubliceerde openingsuren, 30 jul 2026).
Hoeveel kost eten bij Orchid House?
De opgegeven prijsklasse is € 30-80 per persoon (30 jul 2026).
Staat in deze lijsten
Bronnen van de gegevens
- Terras — Google Maps · 30 jul 2026
- Honden welkom — Google Maps · 30 jul 2026
- Kindvriendelijk — Google Maps · 30 jul 2026
- Zondag open — Google Maps · 30 jul 2026
- Vegetarische gerechten — Google Maps · 30 jul 2026
- Veganistische gerechten — Google Maps · 30 jul 2026
- Wifi — Google Maps · 30 jul 2026
- Groepen — Google Maps · 30 jul 2026
- Online reserveren — Google Maps · 30 jul 2026
- Prijsklasse — Google Maps · 30 jul 2026
- Kinderstoel — Google Maps · 30 jul 2026
- Kindermenu — Google Maps · 30 jul 2026
- Prijs per persoon (volgens klanten) — Recensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
- Honden op het terras — Google Maps · 30 jul 2026
- Halal gerechten — Google Maps · 30 jul 2026
- Schenkt bier — Google Maps · 30 jul 2026
- Schenkt wijn — Google Maps · 30 jul 2026
- Cocktails — Google Maps · 30 jul 2026
- Koffie — Google Maps · 30 jul 2026