Restaurant · Oude Pijp, Amsterdam
NEO bistro Amsterdam
NEO bistro Amsterdam is een restaurant in Amsterdam (Frans Halsstraat 76, 1072 BV Amsterdam, Nederland). Er zijn 11 gegevens gecontroleerd, onder meer terras en honden welkom. Opgegeven prijsklasse: € 40-80 per persoon.
Gecontroleerde gegevens
11 gegevens · 11 actueel
| Terras | Ja |
| Honden welkom | Ja — binnen |
| Zondag open | Ja — 12:00–00:00 |
| Online reserveren | Ja |
| Prijsklasse | €€€€ — € 40-80 per persoon |
| Prijs per persoon (volgens klanten) | € 70-80 |
| Honden binnen | Ja |
| Schenkt bier | Ja |
| Schenkt wijn | Ja |
| Cocktails | Ja |
| Koffie | Ja |
We tonen enkel wat we hebben kunnen controleren. Liever een leeg vakje dan een verzonnen gegeven.
Nog niet gecontroleerd: 17 kenmerken
Kindvriendelijk · Vegetarische gerechten · Veganistische gerechten · Rolstoeltoegankelijk · Wifi · Groepen · Rustige sfeer · Ontbijt · Brunch · Kinderstoel · Kindermenu · Aangepast toilet · Honden op het terras · Halal gerechten · Uitgebreide wijnkaart · Bezorging aan huis · Afhalen
Afwezigheid betekent niet dat het er niet is: het betekent dat we het nog niet konden controleren.
Openingsuren
| Donderdag | 12:00–01:00 |
| Vrijdag | 12:00–01:00 |
| Zaterdag | 12:00–01:00 |
| Zondag | 12:00–00:00 |
| Maandag | 17:30–00:00 |
| Dinsdag | Gesloten |
| Woensdag | Gesloten |
Veelgestelde vragen
Waar ligt NEO bistro Amsterdam?
Frans Halsstraat 76, 1072 BV Amsterdam, Nederland in Amsterdam, postcode 1072 BV.
Wat zijn de openingsuren van NEO bistro Amsterdam?
Open 5 dagen per week; gesloten op dinsdag en woensdag. De volledige uurregeling, dag per dag, staat op deze pagina met de datum van de controle.
Heeft NEO bistro Amsterdam een terras?
Ja, volgens het openbare Google Maps-profiel (30 jul 2026).
Mag je een hond meenemen naar NEO bistro Amsterdam?
Ja, honden zijn welkom (binnen), volgens het openbare profiel (30 jul 2026). Meld het toch even als je reserveert.
Is NEO bistro Amsterdam op zondag open?
Ja, van 12:00–00:00 (gepubliceerde openingsuren, 30 jul 2026).
Hoeveel kost eten bij NEO bistro Amsterdam?
De opgegeven prijsklasse is € 40-80 per persoon (30 jul 2026).
Staat in deze lijsten
Bronnen van de gegevens
- Terras — Google Maps · 30 jul 2026
- Honden welkom — Google Maps · 30 jul 2026
- Zondag open — Google Maps · 30 jul 2026
- Online reserveren — Google Maps · 30 jul 2026
- Prijsklasse — Google Maps · 30 jul 2026
- Prijs per persoon (volgens klanten) — Recensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
- Honden binnen — Google Maps · 30 jul 2026
- Schenkt bier — Google Maps · 30 jul 2026
- Schenkt wijn — Google Maps · 30 jul 2026
- Cocktails — Google Maps · 30 jul 2026
- Koffie — Google Maps · 30 jul 2026