horecAIndex Amsterdam

Restaurant · Indische Buurt-West, Amsterdam

Mirchi Restaurant

Gegevens laatst gecontroleerd op 5 aug 2026
4,3
253 recensies (Google)

Mirchi Restaurant is een restaurant in Amsterdam (Javastraat 86A, 1094 HL Amsterdam, Nederland). Er zijn 10 gegevens gecontroleerd, onder meer zondag open en vegetarische gerechten. Opgegeven prijsklasse: € 10-20 per persoon.

Gecontroleerde gegevens

10 gegevens · 10 actueel

Zondag openJa14:00–22:00
Vegetarische gerechtenJa
Veganistische gerechtenJa
Online reserverenJa
Prijsklasse€€€ 10-20 per persoon
Aanbevolen gerechten5klanten raden aan: Butter Chicken (×4) · Chicken Biryani (×2) · Chicken Tikka (×2) · Garlic Naan (×2) · Tandoori Chicken (×2)
Prijs per persoon (volgens klanten)€ 10-20
Halal gerechtenJa
Bezorging aan huisJa
AfhalenJa

We tonen enkel wat we hebben kunnen controleren. Liever een leeg vakje dan een verzonnen gegeven.

Nog niet gecontroleerd: 19 kenmerken

Terras · Honden welkom · Kindvriendelijk · Rolstoeltoegankelijk · Wifi · Groepen · Rustige sfeer · Ontbijt · Brunch · Kinderstoel · Kindermenu · Aangepast toilet · Honden binnen · Honden op het terras · Schenkt bier · Schenkt wijn · Cocktails · Koffie · Uitgebreide wijnkaart

Afwezigheid betekent niet dat het er niet is: het betekent dat we het nog niet konden controleren.

Openingsuren

Donderdag14:00–22:00
Vrijdag14:00–22:00
Zaterdag14:00–22:00
Zondag14:00–22:00
Maandag14:00–22:00
Dinsdag14:00–22:00
Woensdag14:00–22:00

Veelgestelde vragen

Waar ligt Mirchi Restaurant?

Javastraat 86A, 1094 HL Amsterdam, Nederland in Amsterdam, postcode 1094 HL.

Wat zijn de openingsuren van Mirchi Restaurant?

Open 7 dagen per week, elke dag. De volledige uurregeling, dag per dag, staat op deze pagina met de datum van de controle.

Is Mirchi Restaurant op zondag open?

Ja, van 14:00–22:00 (gepubliceerde openingsuren, 30 jul 2026).

Hoeveel kost eten bij Mirchi Restaurant?

De opgegeven prijsklasse is € 10-20 per persoon (30 jul 2026).

Kun je bij Mirchi Restaurant online reserveren?

Ja. De reservatielink staat op het openbare profiel.

Staat in deze lijsten

Bronnen van de gegevens
  • Zondag openGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Vegetarische gerechtenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Veganistische gerechtenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Online reserverenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • PrijsklasseGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Aanbevolen gerechtenRecensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • Prijs per persoon (volgens klanten)Recensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • Halal gerechtenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Bezorging aan huisGoogle Maps · 30 jul 2026
  • AfhalenGoogle Maps · 30 jul 2026