horecAIndex Amsterdam

Indonesisch · Volewijck, Amsterdam

Kannibalen en Paradijsvogels

Gegevens laatst gecontroleerd op 5 aug 2026
4,5
192 recensies (Google)

Kannibalen en Paradijsvogels is een Indonesisch restaurant in Amsterdam (Van der Pekstraat 91 hs, 1031 CV Amsterdam, Nederland). Er zijn 19 gegevens gecontroleerd, onder meer terras en kindvriendelijk. Opgegeven prijsklasse: € 20-30 per persoon.

Gecontroleerde gegevens

19 gegevens · 19 actueel

TerrasJa
KindvriendelijkJakinderstoel aanwezig, kindermenu
Zondag openJa17:00–23:00
Vegetarische gerechtenJa
Veganistische gerechtenJa
RolstoeltoegankelijkJatoegankelijke zitplaatsen
GroepenJa
Online reserverenJavia TheFork
Prijsklasse€€€ 20-30 per persoon
KeukenIndonesia
Rustige sfeerJa
KinderstoelJa
KindermenuJa
Prijs per persoon (volgens klanten)€ 20-30
Schenkt bierJa
Schenkt wijnJa
CocktailsJa
KoffieJa
AfhalenJa

We tonen enkel wat we hebben kunnen controleren. Liever een leeg vakje dan een verzonnen gegeven.

Nog niet gecontroleerd: 10 kenmerken

Honden welkom · Wifi · Ontbijt · Brunch · Aangepast toilet · Honden binnen · Honden op het terras · Halal gerechten · Uitgebreide wijnkaart · Bezorging aan huis

Afwezigheid betekent niet dat het er niet is: het betekent dat we het nog niet konden controleren.

Openingsuren

Donderdag17:00–00:00
Vrijdag17:00–00:00
Zaterdag17:00–00:00
Zondag17:00–23:00
MaandagGesloten
DinsdagGesloten
WoensdagGesloten

Veelgestelde vragen

Waar ligt Kannibalen en Paradijsvogels?

Van der Pekstraat 91 hs, 1031 CV Amsterdam, Nederland in Amsterdam, postcode 1031 CV.

Wat zijn de openingsuren van Kannibalen en Paradijsvogels?

Open 4 dagen per week; gesloten op maandag en dinsdag en woensdag. De volledige uurregeling, dag per dag, staat op deze pagina met de datum van de controle.

Heeft Kannibalen en Paradijsvogels een terras?

Ja, volgens het openbare Google Maps-profiel (30 jul 2026).

Is Kannibalen en Paradijsvogels op zondag open?

Ja, van 17:00–23:00 (gepubliceerde openingsuren, 30 jul 2026).

Hoeveel kost eten bij Kannibalen en Paradijsvogels?

De opgegeven prijsklasse is € 20-30 per persoon (30 jul 2026).

Kun je bij Kannibalen en Paradijsvogels online reserveren?

Ja, via TheFork. De reservatielink staat op het openbare profiel.

Staat in deze lijsten

Bronnen van de gegevens
  • TerrasGoogle Maps · 30 jul 2026
  • KindvriendelijkGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Zondag openGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Vegetarische gerechtenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Veganistische gerechtenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • RolstoeltoegankelijkGoogle Maps · 30 jul 2026
  • GroepenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Online reserverenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • PrijsklasseGoogle Maps · 30 jul 2026
  • KeukenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Rustige sfeerRecensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • KinderstoelGoogle Maps · 30 jul 2026
  • KindermenuGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Prijs per persoon (volgens klanten)Recensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • Schenkt bierGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Schenkt wijnGoogle Maps · 30 jul 2026
  • CocktailsGoogle Maps · 30 jul 2026
  • KoffieGoogle Maps · 30 jul 2026
  • AfhalenGoogle Maps · 30 jul 2026