horecAIndex Amsterdam

Snackbar · IJplein/Vogelbuurt, Amsterdam

Het Smikkelhoekje

Gegevens laatst gecontroleerd op 24 aug 2026
4,5
376 recensies (Google)

Het Smikkelhoekje is een snackbar in Amsterdam (Meeuwenlaan 185 B, 1021 JC Amsterdam, Nederland). Er zijn 12 gegevens gecontroleerd, onder meer terras en kindvriendelijk. Opgegeven prijsklasse: € 1-10 per persoon.

Gecontroleerde gegevens

12 gegevens · 12 actueel

TerrasJa
KindvriendelijkJakindermenu
Zondag openJa13:00–23:00
Vegetarische gerechtenJa
Prijsklasse€ 1-10 per persoon
KeukenSnack
Rustige sfeerJa
Aanbevolen gerechtenJaklanten raden aan: Frietje Mayo En Kaassouflesse (×2)
KindermenuJa
Prijs per persoon (volgens klanten)€ 1-10
KoffieJa
AfhalenJa

We tonen enkel wat we hebben kunnen controleren. Liever een leeg vakje dan een verzonnen gegeven.

Nog niet gecontroleerd: 17 kenmerken

Honden welkom · Veganistische gerechten · Rolstoeltoegankelijk · Wifi · Groepen · Ontbijt · Brunch · Kinderstoel · Aangepast toilet · Honden binnen · Honden op het terras · Halal gerechten · Schenkt bier · Schenkt wijn · Cocktails · Uitgebreide wijnkaart · Bezorging aan huis

Afwezigheid betekent niet dat het er niet is: het betekent dat we het nog niet konden controleren.

Openingsuren

Donderdag11:00–23:00
Vrijdag11:00–23:00
Zaterdag13:00–20:00
Zondag13:00–23:00
MaandagGesloten
Dinsdag11:00–23:00
Woensdag11:00–23:00

Veelgestelde vragen

Waar ligt Het Smikkelhoekje?

Meeuwenlaan 185 B, 1021 JC Amsterdam, Nederland in Amsterdam, postcode 1021 JC.

Wat zijn de openingsuren van Het Smikkelhoekje?

Open 6 dagen per week; gesloten op maandag. De volledige uurregeling, dag per dag, staat op deze pagina met de datum van de controle.

Heeft Het Smikkelhoekje een terras?

Ja, volgens het openbare Google Maps-profiel (24 aug 2026).

Is Het Smikkelhoekje op zondag open?

Ja, van 13:00–23:00 (gepubliceerde openingsuren, 30 jul 2026).

Hoeveel kost eten bij Het Smikkelhoekje?

De opgegeven prijsklasse is € 1-10 per persoon (30 jul 2026).

Staat in deze lijsten

Bronnen van de gegevens
  • Terrashoreca_amsterdam · 24 aug 2026
  • TerrasGoogle Maps · 30 jul 2026
  • KindvriendelijkGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Zondag openGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Vegetarische gerechtenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • PrijsklasseGoogle Maps · 30 jul 2026
  • KeukenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Rustige sfeerRecensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • Aanbevolen gerechtenRecensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • KindermenuGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Prijs per persoon (volgens klanten)Recensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • KoffieGoogle Maps · 30 jul 2026
  • AfhalenGoogle Maps · 30 jul 2026