horecAIndex Amsterdam

Turks · Hoofdweg e.o., Amsterdam

Döner Plaza Mercator

Gegevens laatst gecontroleerd op 24 aug 2026
3,7
241 recensies (Google)

Döner Plaza Mercator is een Turks restaurant in Amsterdam (Jan Evertsenstraat 113, 1057 BT Amsterdam, Nederland). Er zijn 10 gegevens gecontroleerd, onder meer terras en kindvriendelijk. Opgegeven prijsklasse: € 1-10 per persoon.

Gecontroleerde gegevens

10 gegevens · 10 actueel

TerrasJa
KindvriendelijkJa
Zondag openJa12:00–01:00
RolstoeltoegankelijkJatoegankelijke zitplaatsen
Prijsklasse€ 1-10 per persoon
KeukenTurca
Aanbevolen gerechten2klanten raden aan: Kapsalon (×2) · Kebab (×2)
Prijs per persoon (volgens klanten)€ 10-20
Bezorging aan huisJa
AfhalenJa

We tonen enkel wat we hebben kunnen controleren. Liever een leeg vakje dan een verzonnen gegeven.

Nog niet gecontroleerd: 19 kenmerken

Honden welkom · Vegetarische gerechten · Veganistische gerechten · Wifi · Groepen · Rustige sfeer · Ontbijt · Brunch · Kinderstoel · Kindermenu · Aangepast toilet · Honden binnen · Honden op het terras · Halal gerechten · Schenkt bier · Schenkt wijn · Cocktails · Koffie · Uitgebreide wijnkaart

Afwezigheid betekent niet dat het er niet is: het betekent dat we het nog niet konden controleren.

Openingsuren

Donderdag12:00–01:00
Vrijdag14:00–03:00
Zaterdag12:00–03:00
Zondag12:00–01:00
Maandag12:00–01:00
Dinsdag12:00–01:00
Woensdag12:00–01:00

Veelgestelde vragen

Waar ligt Döner Plaza Mercator?

Jan Evertsenstraat 113, 1057 BT Amsterdam, Nederland in Amsterdam, postcode 1057 BT.

Wat zijn de openingsuren van Döner Plaza Mercator?

Open 7 dagen per week, elke dag. De volledige uurregeling, dag per dag, staat op deze pagina met de datum van de controle.

Heeft Döner Plaza Mercator een terras?

Ja, volgens het openbare Google Maps-profiel (24 aug 2026).

Is Döner Plaza Mercator op zondag open?

Ja, van 12:00–01:00 (gepubliceerde openingsuren, 30 jul 2026).

Hoeveel kost eten bij Döner Plaza Mercator?

De opgegeven prijsklasse is € 1-10 per persoon (30 jul 2026).

Staat in deze lijsten

Bronnen van de gegevens
  • Terrashoreca_amsterdam · 24 aug 2026
  • KindvriendelijkGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Zondag openGoogle Maps · 30 jul 2026
  • RolstoeltoegankelijkGoogle Maps · 30 jul 2026
  • PrijsklasseGoogle Maps · 30 jul 2026
  • KeukenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Aanbevolen gerechtenRecensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • Prijs per persoon (volgens klanten)Recensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • Bezorging aan huisGoogle Maps · 30 jul 2026
  • AfhalenGoogle Maps · 30 jul 2026