horecAIndex Amsterdam

Indiaas · Slotermeer-West, Amsterdam

Deep Indian Amsterdam

Gegevens laatst gecontroleerd op 5 aug 2026
4,9
709 recensies (Google)

Deep Indian Amsterdam is een Indiaas restaurant in Amsterdam (Van Moerkerkenstraat 65, 1064 KC Amsterdam, Nederland). Er zijn 16 gegevens gecontroleerd, onder meer zondag open en vegetarische gerechten. Opgegeven prijsklasse: € 20-30 per persoon.

Gecontroleerde gegevens

16 gegevens · 16 actueel

Zondag openJa16:00–22:00
Vegetarische gerechtenJa
Veganistische gerechtenJa
RolstoeltoegankelijkJatoegankelijke zitplaatsen
WifiJagratis
GroepenJa
Online reserverenJavia TheFork
Prijsklasse€€€ 20-30 per persoon
KeukenIndia
Rustige sfeerJa
Prijs per persoon (volgens klanten)€ 20-30
Schenkt bierJa
Schenkt wijnJa
KoffieJa
Bezorging aan huisJa
AfhalenJa

We tonen enkel wat we hebben kunnen controleren. Liever een leeg vakje dan een verzonnen gegeven.

Nog niet gecontroleerd: 13 kenmerken

Terras · Honden welkom · Kindvriendelijk · Ontbijt · Brunch · Kinderstoel · Kindermenu · Aangepast toilet · Honden binnen · Honden op het terras · Halal gerechten · Cocktails · Uitgebreide wijnkaart

Afwezigheid betekent niet dat het er niet is: het betekent dat we het nog niet konden controleren.

Openingsuren

Donderdag16:00–22:00
Vrijdag16:00–22:00
Zaterdag16:00–22:00
Zondag16:00–22:00
Maandag16:00–22:00
DinsdagGesloten
Woensdag16:00–22:00

Veelgestelde vragen

Waar ligt Deep Indian Amsterdam?

Van Moerkerkenstraat 65, 1064 KC Amsterdam, Nederland in Amsterdam, postcode 1064 KC.

Wat zijn de openingsuren van Deep Indian Amsterdam?

Open 6 dagen per week; gesloten op dinsdag. De volledige uurregeling, dag per dag, staat op deze pagina met de datum van de controle.

Is Deep Indian Amsterdam op zondag open?

Ja, van 16:00–22:00 (gepubliceerde openingsuren, 30 jul 2026).

Hoeveel kost eten bij Deep Indian Amsterdam?

De opgegeven prijsklasse is € 20-30 per persoon (30 jul 2026).

Kun je bij Deep Indian Amsterdam online reserveren?

Ja, via TheFork. De reservatielink staat op het openbare profiel.

Staat in deze lijsten

Bronnen van de gegevens
  • Zondag openGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Vegetarische gerechtenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Veganistische gerechtenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • RolstoeltoegankelijkGoogle Maps · 30 jul 2026
  • WifiGoogle Maps · 30 jul 2026
  • GroepenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Online reserverenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • PrijsklasseGoogle Maps · 30 jul 2026
  • KeukenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Rustige sfeerRecensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • Prijs per persoon (volgens klanten)Recensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
  • Schenkt bierGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Schenkt wijnGoogle Maps · 30 jul 2026
  • KoffieGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Bezorging aan huisGoogle Maps · 30 jul 2026
  • AfhalenGoogle Maps · 30 jul 2026