Restaurant · Burgwallen-Nieuwe Zijde, Amsterdam
Café Luxembourg
Café Luxembourg is een restaurant in Amsterdam (Spui 24, 1012 XA Amsterdam, Nederland). Er zijn 19 gegevens gecontroleerd, onder meer terras en honden welkom. Opgegeven prijsklasse: € 10-20 per persoon.
Gecontroleerde gegevens
19 gegevens · 19 actueel
| Terras | Ja |
| Honden welkom | Ja — op het terras/buiten |
| Kindvriendelijk | Ja — kinderstoel aanwezig, kindermenu |
| Zondag open | Ja — 10:00–00:00 |
| Vegetarische gerechten | Ja |
| Veganistische gerechten | Ja |
| Wifi | Ja — gratis |
| Groepen | Ja |
| Online reserveren | Ja — via TheFork |
| Prijsklasse | €€ — € 10-20 per persoon |
| Kinderstoel | Ja |
| Kindermenu | Ja |
| Prijs per persoon (volgens klanten) | € 10-20 |
| Honden op het terras | Ja |
| Schenkt bier | Ja |
| Schenkt wijn | Ja |
| Cocktails | Ja |
| Koffie | Ja |
| Uitgebreide wijnkaart | Ja |
We tonen enkel wat we hebben kunnen controleren. Liever een leeg vakje dan een verzonnen gegeven.
Nog niet gecontroleerd: 9 kenmerken
Rolstoeltoegankelijk · Rustige sfeer · Ontbijt · Brunch · Aangepast toilet · Honden binnen · Halal gerechten · Bezorging aan huis · Afhalen
Afwezigheid betekent niet dat het er niet is: het betekent dat we het nog niet konden controleren.
Openingsuren
| Donderdag | 10:00–00:00 |
| Vrijdag | 10:00–01:00 |
| Zaterdag | 10:00–01:00 |
| Zondag | 10:00–00:00 |
| Maandag | 10:00–00:00 |
| Dinsdag | 10:00–00:00 |
| Woensdag | 10:00–00:00 |
Veelgestelde vragen
Waar ligt Café Luxembourg?
Spui 24, 1012 XA Amsterdam, Nederland in Amsterdam, postcode 1012 XA.
Wat zijn de openingsuren van Café Luxembourg?
Open 7 dagen per week, elke dag. De volledige uurregeling, dag per dag, staat op deze pagina met de datum van de controle.
Heeft Café Luxembourg een terras?
Ja, volgens het openbare Google Maps-profiel (24 aug 2026).
Mag je een hond meenemen naar Café Luxembourg?
Ja, honden zijn welkom (op het terras/buiten), volgens het openbare profiel (30 jul 2026). Meld het toch even als je reserveert.
Is Café Luxembourg op zondag open?
Ja, van 10:00–00:00 (gepubliceerde openingsuren, 30 jul 2026).
Hoeveel kost eten bij Café Luxembourg?
De opgegeven prijsklasse is € 10-20 per persoon (30 jul 2026).
Staat in deze lijsten
Bronnen van de gegevens
- Terras — horeca_amsterdam · 24 aug 2026
- Terras — Google Maps · 30 jul 2026
- Honden welkom — Google Maps · 30 jul 2026
- Kindvriendelijk — Google Maps · 30 jul 2026
- Zondag open — Google Maps · 30 jul 2026
- Vegetarische gerechten — Google Maps · 30 jul 2026
- Veganistische gerechten — Google Maps · 30 jul 2026
- Wifi — Google Maps · 30 jul 2026
- Groepen — Google Maps · 30 jul 2026
- Online reserveren — Google Maps · 30 jul 2026
- Prijsklasse — Google Maps · 30 jul 2026
- Kinderstoel — Google Maps · 30 jul 2026
- Kindermenu — Google Maps · 30 jul 2026
- Prijs per persoon (volgens klanten) — Recensies van klanten (Google) · 5 aug 2026
- Honden op het terras — Google Maps · 30 jul 2026
- Schenkt bier — Google Maps · 30 jul 2026
- Schenkt wijn — Google Maps · 30 jul 2026
- Cocktails — Google Maps · 30 jul 2026
- Koffie — Google Maps · 30 jul 2026
- Uitgebreide wijnkaart — Google Maps · 30 jul 2026