horecAIndex Amsterdam

Snackbar · Burgwallen-Nieuwe Zijde, Amsterdam

Café Bar Tetra

Gegevens laatst gecontroleerd op 30 jul 2026
4,2
45 recensies (Google)

Café Bar Tetra is een snackbar in Amsterdam (Nieuwezijds Voorburgwal 89, 1012 RE Amsterdam, Nederland). Er zijn 9 gegevens gecontroleerd, onder meer terras en zondag open. Opgegeven prijsklasse: € 10-40 per persoon.

Gecontroleerde gegevens

9 gegevens · 9 actueel

TerrasJa
Zondag openJa11:00–22:00
GroepenJa
Prijsklasse€€€ 10-40 per persoon
KeukenSnack
Schenkt bierJa
Schenkt wijnJa
KoffieJa
AfhalenJa

We tonen enkel wat we hebben kunnen controleren. Liever een leeg vakje dan een verzonnen gegeven.

Nog niet gecontroleerd: 18 kenmerken

Honden welkom · Kindvriendelijk · Vegetarische gerechten · Veganistische gerechten · Rolstoeltoegankelijk · Wifi · Rustige sfeer · Ontbijt · Brunch · Kinderstoel · Kindermenu · Aangepast toilet · Honden binnen · Honden op het terras · Halal gerechten · Cocktails · Uitgebreide wijnkaart · Bezorging aan huis

Afwezigheid betekent niet dat het er niet is: het betekent dat we het nog niet konden controleren.

Openingsuren

Donderdag11:00–22:00
Vrijdag11:00–22:00
Zaterdag11:00–22:00
Zondag11:00–22:00
Maandag11:00–22:00
Dinsdag11:00–22:00
Woensdag11:00–22:00

Veelgestelde vragen

Waar ligt Café Bar Tetra?

Nieuwezijds Voorburgwal 89, 1012 RE Amsterdam, Nederland in Amsterdam, postcode 1012 RE.

Wat zijn de openingsuren van Café Bar Tetra?

Open 7 dagen per week, elke dag. De volledige uurregeling, dag per dag, staat op deze pagina met de datum van de controle.

Heeft Café Bar Tetra een terras?

Ja, volgens het openbare Google Maps-profiel (30 jul 2026).

Is Café Bar Tetra op zondag open?

Ja, van 11:00–22:00 (gepubliceerde openingsuren, 30 jul 2026).

Hoeveel kost eten bij Café Bar Tetra?

De opgegeven prijsklasse is € 10-40 per persoon (30 jul 2026).

Staat in deze lijsten

Bronnen van de gegevens
  • TerrasGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Zondag openGoogle Maps · 30 jul 2026
  • GroepenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • PrijsklasseGoogle Maps · 30 jul 2026
  • KeukenGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Schenkt bierGoogle Maps · 30 jul 2026
  • Schenkt wijnGoogle Maps · 30 jul 2026
  • KoffieGoogle Maps · 30 jul 2026
  • AfhalenGoogle Maps · 30 jul 2026